הספרים

אורלי וגיא הוציאו עד היום חמישה ספרים- חלקם ביחד חלקם לחוד והם כאן לפניכם עם אפשרות הזמנה עד הבית

ספר אבות המזון

אבות המזון

גיא מרוז, דניאל לפין

הספר הזה מיועד לכל מי שניסה פעם – או מנסה ממש ברגע זה – לרדת במשקל. כתבו אותו שני גברים שמנמנים במיוחד, שניסו כמעט את כל השיטות כדי להחזיר עטרה ליושנה, כלומר ללבוש את המכנסיים שעלו עליהם לפני 30 ומשהו קילו.
ידיעות ספרים 2012
50

משלוח בתוספת 10 ש"ח

ספר דברים שקורים באמת

דברים שקורים באמת

אורלי וילנאי

"קְצִיצוֹת זֶה לֹא טָעִים, אֲנִי פָּשׁוּט לֹא רוֹצָה,וּבְכָל זֹאת בַּצַּלַּחַת – סָבְתָא שָׂמָה לִי קְצִיצָה." בִּטְבִיעַת עַיִן מְחֻיֶּכֶת וּבַחֲרוּזִים מְשַׁעַשְׁעִים, מְבִיאָה אוֹרְלִי וִילְנָאִי אֶת הַדְּבָרִים שֶׁקּוֹרִים בֶּאֱמֶת, וְעוֹשִׂים אוֹתָנוּ, יְלָדִים כִּמְבֻגָּרִים, שְׂמֵחִים וַעֲצוּבִים, פּוֹחֲדִים וַחֲזָקִים. אוֹרְלִי וִילְנָאִי מֵיטִיבָה לְתַאֵר בְּשִירֶיהָ אֶת עוֹלַם הַיּלָדִים, עַל מְצוּקוֹתָיו וְתַעֲנוּגוֹתָיו. יֵשׁ לָהּ יְכֹלֶת נְדִירָה לְהִתבּוֹנֵן בַּיַלְדוּת מִבִּפְנִים, בְּעֵינֵי הַיֶּלֶד, וְלִדְלוֹת מִשָּׁם אֶת הַתֹּם הַמַּנְחֶה אוֹתָהּ בַּאֲשֶׁר תֵּלֵךְ.צְרוּיָה שָׁלֵו
מודן 2011
50

משלוח בתוספת 10 ש"ח

ספר פתאום קם עם

פתאום קם עם

אלדד רפאלי, אורלי וילנאי וגיא מרוז

לעשות היסטוריה או לתקן עוול היסטורי – לא ברור מה משמעותי יותר, אבל איכשהו נדמה שבקיץ 2011 בשדרות רוטשילד נוצרה ההזדמנות לעשות את שניהם.זה התחיל בקטן – הדלק, הקוטג, כמה אוהלים בשדרה – ומהר מאוד הפך למחאה שאף אחד לא צפה, מחאה שעשויה לשנות את פני החברה בישראל. הצלם אלדד רפאלי והעיתונאים אורלי וילנאי וגיא מרוז מתעדים את הקיץ הזה, בישראל 2011, עם המילים והמראות שמהם עשויות מהפכות, ועם תקווה אחת גדולה לשינוי.
קרפד 2011
50

משלוח בתוספת 10 ש"ח

ספר מתחילים להפסיק לעשן

מתחילים להפסיק לעשן

גיא מרוז

רב המכר "מתחילים להפסיק לעשן" הוא הספר העברי הראשון שיעזור למעשן הכבד להיגמל, וגם להיהנות תוך כדי הקריאה. מדובר בספר מצחיק, מרתק ואפילו סאטירי במידה מסוימת על ציבור המעשנים והסובב אותם. מנגד, אף עובדה מדעית ורפואית לא הושארה בחוץ. כל מה שלא יודעתם ונורא פחדתם לשאול יופיע כאן בלי התחסדות וללא מורא. אם אתם חובקים בן זוג, ילד, או הורה מעשן- זו המתנה האולטימטיבית בשבילם. אם הם ייגמלו- נהדר, ואם לא ייגמלו- לפחות תהיה להם שעת קריאה מהנה ביותר.
מעריב 2008
ספר עכשיו טורי

עכשיו טורי

גיא מרוז

גיא מרוז, הילד הרע הטוב של התקשורת בארץ, מהבולטים מבין הסאטיריקנים הפועלים היום, שמלווה כבר שנים את הסאגה הבלתי נגמרת ששמה לימור ליבנת, מוציא ספר. כלומר, מכניס בין שתי כריכות את הטובות שברשימות המדור שלו "מרוז פלייס", מעדכן פה ושם ומגלה להפתעתו שגם אלו שנכתבו לפני שנים- כאילו ירדו לדפוס רק אמש.
מעריב 2006

ראשונות וראשונים לתוכן ולעדכונים של אורלי וגיא

נשמח אם תצטרפו לרשימת התפוצה שלנו